Wesela

Wiemy jak ważny jest dla Was ten dzień dlatego działamy profesjonalnie i kompleksowo.

CZY TO NA PEWNO DOBRY POMYSŁ?

Żadna inna atrakcja nie zapewni tylu uśmiechów i radości na twarzach Twoich gości. Każdy z nich zabierze do domu pamiątkę w postaci zabawnego zdjęcia, a Ty w niebanalny sposób utrwalisz ten wyjątkowy dzień! Poza tym fotobudka to atrakcja, która nie zdezorganizuje Waszego wesela (każdy może wykonać zdjęcie w dogodnym dla siebie momencie).

JEST ŚMIESZNIE
Dzięki naszym zabawnym gadżetom, każde wykonane zdjęcie będzie wyjątkowe i niezapomniane.
-Wyobrażasz sobie swoją babcię z irokezem na głowie? albo wujka w roli wikinga? Zapewniamy, że te zdjęcia zawsze będą wywoływać uśmiech na Waszych twarzach!

ŚWIETNA PAMIĄTKA
Wszystkie zdjęcia dostajecie w wersji papierowej i elektronicznej, a także w formie wyjątkowego albumu ze zdjęciami i wpisami Waszych gości. Zadbamy o to, aby album był wypełniony nie tylko zdjęciami, ale też dobrymi emocjami.

DLACZEGO MY?

Posiadamy 7letnie doświadczenie. Do każdego zlecenia podchodzimy bardzo indywidualnie. Działamy kompleksowo - korzystając z naszych usług masz pewność, że nie będziesz musiał się o nic martwić.

PROFESJONALNA OBSŁUGA
Fotobudka Opole to młodzi, kreatywni i elastyczni ludzie, którzy każdorazowo dopasowują się do Waszych indywidualnych potrzeb.

NAJLEPSZY SPRZĘT
Posiadamy nowoczesne fotobudki - przestronną fotobudkę box z kabiną oraz eleganckie fotolustro z animacjami w języku polskim i angielskim (lustro ma ok 160 cm wysokości i jest największym tego typu urządzeniem dostępnym na rynku), a także profesjonalne oprogramowanie i dodatkowe oświetlenie studyjne. Korzystamy z papieru fotograficznego najwyższej jakości, dzięki czemu Wasze wspomnienia zostaną z Wami na dłużej.

Wyjątkowy dzień wymaga wyjątkowej oprawy. Służymy Wam radą i pomocą, odpowiemy na wszystkie Wasze pytania i podpowiemy jak wykorzystać naszą usługę do Waszych potrzeb. Postaw na jakość i zachowaj wspomnienia z Fotobudką Opole!

ZAREZERWUJ TERAZ!