Obsługa eventów

Specjalizujemy się w obsłudze dużych eventów i imprez plenerowych. Jesteśmy profesjonalni i zaangażowani. Posiadamy najdłuższe doświadczenie w branży. W ciągu 7 lat naszej pracy zaufało nam wiele firm, instytucji i agencji marketingowych z całej Polski. Z powodzeniem obsługiwaliśmy największe firmy w regionie i realizowaliśmy zlecenia dla najbardziej wymagających klientów.
Fotobudka jest skutecznym narzędziem marketingowym! To połączenie rewelacyjnej zabawy oraz skutecznej reklamy – na każdym wydrukowanym zdjęciu umieścimy wybrane logo lub QR Code, przygotujemy odpowiedni brending urządzeń, layout i grafikę, wykorzystamy zdjęcia Waszych produktów jako tła do zdjęć czy przygotujemy specjalną animację wizualno-głosową. Działamy kompleksowo i często rozszerzamy nasze usługi o dodatkowe zadania – organizację konkursów dla uczestników zabawy z fotobudką, angażowanie hostess, tworzenie ścianki pamiątkowej, rozdawanie ulotek czy przebrania tematyczne dla naszego personelu. Na potrzeby eventu jesteśmy w stanie zupełnie zmienić wygląd naszej fotobudki lub wykonywać zdjęcia „z ręki” (np. zdjęcia z Mikołajem) Uwielbiamy wyzwania!
Fotobudka Opole to idealny pomysł na eventy firmowe, akcje promocyjne, wprowadzenie nowych produktów na rynek, targi, imprezy dla pracowników, rodzinne pikniki firmowe itp.
Nasza fotobudka zapewni zadowolenie, a co najważniejsze rewelacyjną zabawę podczas eventu firmowego dla osób w każdym wieku.
Fotobudka lub fotolustro to same zalety: prostota, szybkość działania, rewelacyjna zabawa, innowacyjność, skuteczność.

Na każdej imprezie nasz personel pojawia się odpowiednio wcześnie aby przygotować urządzenie do działania. Przez cały czas trwania imprezy w celu maksymalizacji dobrej zabawy przy fotobudce zawsze zapewniamy opiekę dwóch animatorów, którzy pomaga w jej obsłudze i dbają o dobrą zabawę. Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie i najlepszym papierze fotograficznym. 

Jesteśmy zawodowcami i zawsze do każdego zadania podchodzimy z pełnym entuzjazjem. Wiemy, że nierzadko towarzyszymy w najważniejszych wydarzeniach z życia, zbieramy uśmiechy, które już nigdy się nie powtórzą.

ZAREZERWUJ TERAZ!