Zachowaj wspomnienia

FOTOLUSTRO

Nasze fotolustro to połączenie nowoczesnej technologii z klasyczną elegancją. Wyobraź sobie, że stajesz przed dużym lustrem, uśmiechasz się i po chwili odbierasz swoje zdjęcia. Fotolustro działa jak klasyczna fotobudka, wyróżnia się jednak oryginalnym wyglądem i dodatkowymi funkcjami. Nasze fotolustro ma 65 cali (ok. 160 cm wysokości), posiada wbudowane animacje w języku polskim i angielskim (tak, tak – nasze fotolustro potrafi „mówić”), a piękna rama nadaje mu wspaniały wygląd.

Ważne wydarzenia wymagają niezwykłej oprawy oraz sprawdzonego partnera. Nasze fotolustro to atrakcja, która uświetni każdy event i sprawi, że Wasi Goście poczują się naprawdę wyjątkowo.

Zalety naszego Fotolustra:

elegancki wygląd

wesołe animacje wizualne i dźwiękowe w języku polskim lub angielskim

możliwość podpisywania zdjęć (lustro jest dotykowe)

intuicyjność - fotolustro jest proste w obsłudze, ale zawsze zapewniamy pomoc asystenta

możliwość wysyłania zdjęć na email lub facebooka po ich wykonaniu

nieograniczone możliwości graficzne

możliwość stosowania na zdjęciach kodów QR

Fotobox to rozbudowana wersja klasycznej fotobudki. Dzięki przestronnej kabinie nijako „zamyka”przestrzeń i pozwala uczestnikom zabawy poczuć się naprawdę swobodnie. Fotobox świetnie sprawdza się na wszelkiego rodzaju imprezach, a w szczególności na eventach plenerowych. Dzięki swym rozmiarom jest widoczny z daleka i zawsze przyciąga tłumy chętnych.

ZAREZERWUJ TERAZ!